KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14325009
nr 1432 5009
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Blandteknik / collage, Signerad, daterad 1970,59x55, blandteknik, yttermått inklusive ram: 62x58 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:05:58
17/11 12:13:57
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist